Margonem MMORPG - Opisy questów, podstawy gry i inne pomocne rzeczy
  Strona Główna Poradniki     Styczeń 18 2018 14:15:24  
Nawigacja
Strona Główna
Poradniki
Podstawy gry
Spis Questów
Opisy Questów
Kontakt
Galeria
Szukaj
Czat Użytkowników
Maple Story
Mapa Witryny
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 1,133
Najnowszy Użytkownik: Georgecex
Ostatnie Artykuły
Honor Elfa
Rozwiązanie LABIRYNT...
Malutki poradnik .
Malutki poradnik .
Jak szybciej upolowa...
Statystyki
statystyka
Witamy
WITAMY NA NAJLEPSZEJ STRONIE INTERNETOWEJ POŚWIĘCONEJ DYNAMICZNEJ GRZE INTERNETOWEJ MARGONEM MMORPG. ZNAJDZIESZ TU OPISY QUESTÓW, PROFESJI ,PRZEDMIOTÓW I INNYCH RZECZY WYSTĘPUJĄCYCH W GRZE:)

Margonem MMORPG
Klikając w obrazek u góry wejdziesz na stronę główną MargonemZagłosuj na nas na topliście ;)
Szybkie newsy
~2008-08-27 11:34:12 Przedmioty z olimpiady zostały odwiązane..

~ 2008-08-26 00:59:07 W Etykiecie pojawił się nowy punkt 5.6.

~2008-08-20 11:03:07 Problemy z przypominaniem hasła i blokowaniem emaila zostały naprawione.
Margonem-Fansite
Długo zapowiadana niespodzianka!
koles5828 wrzesień 22 2008 16:41:28 1 ˇ 889
Szkoła nadchodzi! Ale nie tylko ona!
Drodzy użytkownicy. Niedługo zaczyna się szkoła. Wiele osób jest przez to przygnębionych. Ale nie martwcie się. Uwierzcie mi. Nie ma się co martwić. Nawet lepiej znowu pogadać z kumplami i posłuchać nauczycieli niż siedzieć cały dzień przed tą skazą(czyt. komputerem). Wraz z końcem wakacji powinna być już nowa strona. Nowa w tym sensie, że będzie w lepszym serwisie. Ale nie obiecujemy na 100%. Może być ona ona trochę później. W końcu uwierzcie nam. Przenieść wszystkie artykuły jest łatwo? Odpowiedzcie sobie sami. Dziękuję za przeczytanie! Pozdrawiam.
DavisX sierpień 28 2008 20:51:18 0 ˇ 834
NOWY ŚWIAT FABULARNY - NERTHUS
Świat Nerthus to nowy osoby serwer na którym grać mogą tylko wybrani. Świat ten rządzi się własnymi klimatycznymi prawami. Cechą charakterystyczną jest, że na świecie można posiadać tylko jedną postać którą rozwijamy. Nie robimy tego jednak zabijając tysiące potworków, lecz skupiamy się na questach.
Zasady dołączenia do świata:
- Postać można założyć tylko w konfiguracji, osoby zakładające nowe konto nie mogą zacząć od tego świata.
- Wstęp jest płatny i kosztuje 1SŁ na tydzień. Można na czas wakacji np. nie płacić, wtedy dana postać nie będzie mogła wejść do gry, a później znów wykupić abonament.
- Osoby z ujemną reputacją konta tam nie założą.
- Trzeba też mieć min. 20 poziom na innej postaci by dodać nową na Nerthusie.
- Można założyć tylko jedną postać.
Zasady rozgrywki:
- Exp za potworki jest 2 razy mniejszy.
- Exp za questy jest 2 razy większy.
- Raz dziennie wszystkim którzy byli danego dnia w grze zostaje przydzielone 1/10 expa do lvl. Oznacza to, że co 10 dni za samo wchodzenie do gry dostajemy 1lvl, w ciągu roku ok 30lvl bez expienia, tylko za logowanie się. To tzw. exp za staż.
- Wszystkie różnice względem innych światów mogą zostać zmienione na życzenie graczy!
- O losach świata decydować będzie Rada Świata Nerthus wyłoniona spośród graczy.
- Gracze z tego świata mają prywatne ukryte forum.
- Gracze psujący klimat gry będą wyrzucani z tego świata!
Aby założyć postać trzeba kolejno wejść do konfiguracji, w zakładce Ogólne opłacić abonament, a później dodać nową postać w zakładce Twoje postacie. Świat jest w tej chwili w trakcie rozwoju, jeszcze nie jest w pełni wyłoniona Rada, jeszcze wiele może się zmienić wg waszych życzeń!
Źródło:www.margonem.pl

koles5828 sierpień 22 2008 23:07:30 0 ˇ 3974
Honor Elfa
Zapraszam do przeczytania mojego autorskiego opowiadania napisanego specjalnie dla naszego Fansite'u  -------->LINK--HONOR ELFA--LINK
koles5828 sierpień 19 2008 15:39:22 0 ˇ 907
Wejście do gry
JEŚLI CHCESZ WEJŚĆ DO GRY KLIKNIJ W BANNER POD TYM TEKSTEM LUB TEN U GÓRY

Margonem MMORPG

JEŚLI CHCESZ WEJŚĆ DO GRY KLIKNIJ W BANNER NAD TYM TEKSTEM LUB TEN U GÓRYkoles5828 sierpień 12 2008 19:48:21 0 ˇ 890
Olimpiada w Margonem
Tak więc dziś inauguracja olimpiady, a razem z nią nasz event. Będzie składał się z kilku części. Pierwszą częścią będzie bieg na orientację, drugą zawody pływackie, a trzecia to konkurencja z zagadkami. Dodatkowo wkrótce pojawi się sprzedawca olimpijskich pamiątek.
W Nithal obok portalu pojawił się Olimpijski Przedstawiciel. Sprzedaje on pamiątki związane z olimpiadą w Pekinie. Uwaga: przedmioty są teraz związane, ale pod koniec miesiąca wszystkie je wam rozwiążemy, byście mogli je schować do domków/pokoików swoich. A autorem ładnych olimpijskich grafik jest Perski.
Bieg na orientację - pierwsza nasza olimpijska konkurencja.

Zwycięzcy biegu:
Server Classic: 1. Olaf Wielki, 2. gaara, 3. Arti-x
Server Tarhuna: 1. Tentoumushi, 2. Yurayunii, 3. Łowca Cienia
Każda z tych osób otrzymuje ulepszenie naszyjnika zdobytego w biegu kolejno do legendy, heroika i unikatu.

Zawody pływackie, niekoniecznie na poważnie, odbędą się o 20 w poniedziałek. Start zawodów w Torneg obok łódki. Będzie na czas, więc lepiej się nie spóźnić. Podobnie jak poprzednia konkurencja, będzie od 25lvlu.
Zawody rozpoczęte. Wygrywa ten, kto pierwszy zabije 100 żab i 1 ropuchę :) Nagradzamy oczywiście 3 pierwsze osoby z obu serverów. Uwaga: żaby zalicza zabite nawet poza basenem. Jest tyle ludzi, że dopuszczam szukanie map w innych miejscach, ale dojście tam może zabrać wam wiele czasu.
Zwycięzcy: (Quest będzie aktywny do końca wtorku.)
Classic: Sherkan, paweq, Arti-x
Tarhuna: Ashitaka, Garax, Inecia
Za 1 miejsce jest legendarna mikstura 1mln pełnego leczenia, za 2 i 3 miejsce heroiczna 500k leczenia.

Jutro między 20 a 21 rozpocznie się ostatnia olimpijska dyscyplina. Wszystko będzie działo się na specjalnej mapce, na której różni NPCe będą zadawać różne pytania. Dodatkowo aby zmniejszyć tłok będą 3 kopie mapki dla 3 przedziałów levelowych. Start dla odmiany w Werbin, dla graczy od 25lvlu.

Źródło:www.margonem.pl
koles5828 sierpień 09 2008 11:38:25 0 ˇ 1281
KONKURS !
Wielu z was posiada własne strony internetowe. Mamy dla tych właśnie osób specjalny konkurs, w którym można wygrać indywidualny outfit wart 150SŁ!. Dodatkowo oczywiście link zwycięskiej strony trafi do newsa, co gwarantuje dużą ilość odwiedzin. Konkurs otwarty jest od dziś do końca sierpnia. Zasady są proste. Należy zamieścić jeden z naszych banerów na swojej stronie internetowej. 1 września kiedy nasz program od statystyk (Google Analytics) podliczy strony odsyłające, wyłonimy stronkę z której było najwięcej odwołań. Zasady konkursu podane dokładniej są na stronie z bannerami. W trakcie konkursu na forum będziemy was co jakiś czas informować o tym kto prowadzi. Pamiętajcie, że własną stronę możecie założyć w każdej chwili i reklamować ją gdzie chcecie.

Źródło:www.margonem.pl
koles5828 sierpień 05 2008 23:42:22 0 ˇ 1521
WIOSKI STARTOWE
Wkrótce każda profesja będzie mieć swoją wioskę startową. W tej chwili jest już otwarty i działający Obóz Wojaków, w którym pojawiają się wszystkie nowo założone postacie wojowników oraz Cygańska Wioska w którym pojawiają się nowi tancerze ostrzy.
Niebawem zostanie otwarta Myśliwska Wioska dla tropicieli.
Wioska Szamanów po skończeniu pozostałych wiosek będzie przeznaczona dla magów.
Zachęcam również wszystkich do czytania forum, ostatnio pojawiła się inicjatywa graczy, aby założyć kanał Teamspeak - taki grupowy czat przez mikrofon. Fajny jest też temat o pięknych miejscach w Margonem - polecam wszystkim, którzy chcieli by zobaczyć najładniejsze miejsca w naszej krainie.
Na koniec przypomnę jeszcze, o stosowaniu się do Etykiety. Wielu graczy, pomimo że jest dość krótka i zwięzła, jej nie przeczytało, a potem dziwią się, dlaczego dostali bana.

Źródło:www.margonem.pl
koles5828 sierpień 05 2008 23:39:01 0 ˇ 2384
KONKURS NA MAP-MAKERA


Tak więc oto wyczekiwany przez niektórych konkurs na map-makera, czyli osobę rysującą mapki do gry. Jest wiele zasad, uwag i informacji o konkursie, dlatego też wszystko opisałem w temacie na forum. Konkurs trwa do soboty do godz. 18.
I etap konkursu zakończony. Trwa ocena mapek i decyzja o II etapie, lub wyłonieniu zwycięzców z tego. Wyniki, jeśli się uda, dziś około północy.
Wyniki I etapu! Następujące osoby przeszły do finału: Attehons, Sir Przemo, Maddox, Benqs, Beton Kid, Kamilka, Arexus, Yogin, Seph (kolejność przypadkowa). W związku z tym organizujemy II etap, który zakończy się w poniedziałek o 20. Szczegóły na forum.
Drugi etap zakończony. Oto zwycięzcy:
1. Maddox
2. Sir Przemo
3. Beton Kid
Wszyscy finaliści otrzymują dodatkowo wyróżnienia, które mają już w swoim ekwipunku.

Źródło:www.margonem.pl
koles5828 sierpień 05 2008 23:38:24 0 ˇ 890
MARGONEM E -ZINE REAKTYWACJA !

Zgodnie z zapowiedzą na forum nasz magazyn został wreszcie przywrócony do życia. W numerze znajdziecie stałe elementy gazetki, czyli poradnik z serii „gdzie expić”, opowiadania, wywiad, porcję humoru, a także całkiem nowe działy. Jakie? Przekonacie się sami, pobierając. Zapraszam więc do lektury i gorąco polecam przeczytanie całości :)

Źródło:www.margonem.pl
koles5828 sierpień 05 2008 23:37:30 0 ˇ 2036
Konkurs na Map Makera

Tak więc oto wyczekiwany przez niektórych konkurs na map-makera, czyli osobę rysującą mapki do gry. Jest wiele zasad, uwag i informacji o konkursie, dlatego też wszystko opisałem w temacie na forum. Konkurs trwa do soboty do godz. 18.

I etap konkursu zakończony. Trwa ocena mapek i decyzja o II etapie, lub wyłonieniu zwycięzców z tego. Wyniki, jeśli się uda, dziś około północy.
Wyniki I etapu! Następujące osoby przeszły do finału: Attehons, Sir Przemo, Maddox, Benqs, Beton Kid, Kamilka, Arexus, Yogin, Seph (kolejność przypadkowa). W związku z tym organizujemy II etap, który zakończy się w poniedziałek o 20. Szczegóły na forum.
Drugi etap zakończony. Oto zwycięzcy:
1. Maddox
2. Sir Przemo
3. Beton Kid
Wszyscy finaliści otrzymują dodatkowo wyróżnienia, które mają już w swoim ekwipunku.

Źródło:www.margonem.pl
koles5828 sierpień 05 2008 23:36:07 0 ˇ 1012
Strona 1 z 8 1 2 3 4 > >>
Ikonka
Ankieta
Brak zawartości dla tego panelu
Polecamy
Margonem Fansite

eMargo - Margonem fansite

Margonem MMORPG

TOP50 Gry Internetowe

LoTToMargonem
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Margonem na Allegro
Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Annockmucky
05/06/2012 14:24
[url=http://www.nikeshoxp
aschers.eu]www.nikeshoxpa
schers.eu[/url] chaussure tn requin taille 38 [url=http://www.monster-b
eats.eu]Monster Beats[/url] nike tn 40 euros


Annockmucky
31/05/2012 11:49
ssssssssssssssssssss

Annockmucky
31/05/2012 02:42
[url=http://www.htog.org]
chaussure nike air max[/url] nike shoes malaysia [url=http://www.htog.org]
chaussure nike shox[/url] tn requin site officiel


bojowca
09/06/2011 14:02
elo

tv123
03/01/2011 08:04
gdzie są mnisi>?

rafix124
06/07/2010 12:00
elo all

chudzik
13/05/2010 11:45
jak wygląda paladynski apostata i gdzie go znajde

brauiwo
21/03/2010 18:37
w margo mam nik krol-man i siedze w ithan często

brauiwo
21/03/2010 18:36
wie kto gdzie jest Mithrylowa Łapa czy jakoś takoś bo nie mkoge go znaleść

hoxton
22/01/2010 11:19
http://hoxton.jestmistrze
m.pl/


Archiwum
     
 
PHP-Fusion v6.01.6
Best Resolution : 1280 x 1024
Design & Copyright 2005 by ANUBIS

   Strona Główna :: Poradniki
 
     

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie